Cáájk říkají jen primitivové. Já jsem jedna z nich.

17. května 2014 v 13:37 | MissB |  O mě, mých názorech a zájmech
Po dlouhé době zase tu....
Pojďme na to...!!
Když mi bylo jedenáct, slovo,, cájk'' jsem poprvé zaregistrovala. Koukala jsem se na seriál Comeback, kde jedna jeho postava toto slovo řekla.
Po druhé, kdy jsem slyšela toto slova a již věděla jeho význam jsem ho slyšela u spolužáka, který k nám propadl. používal ho naprosto normálně když mluvil.
Tehdy jsem si řekla, že je to slovo primitivů a tím slovo cájk celkem zmizelo z mého života. Ano, párkrát jsem ho samozřejmě slyšela u mých vrstevníků, ale ne nějak často.
Pak to ale začalo. Ani nevím proč, ale začala jsem ho říkat já. Ano, toto naprosto stupidní slovo. Na mojí obhajobu ho neříkám schválně. je to prostě něco, jako když si koušete nehty. Neuvědomujete si to. A v tom je ten problém. Já si to uvědomím až po vyslovení a stále víc a víc si tím snižuju svoje IQ.
A co s tím budu dělat?
Cájk.. Klid, o nic nejde....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KIRARoks KIRARoks | E-mail | Web | 2. července 2018 v 19:39 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such picture leads to worsening feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that fluid does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/how-to-reduce-swelling-during-pregnancy-fast-and-easy>how to reduce swelling during pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama